مهلت تست محصول خریداری شده به مدت یک هفته می باشد.
بازگشت وجه پرداختی شما(در صورت مرجوع کردن کالا) پس از تحویل کالا انجام خواهد شد.
بازگشت کالا به علت مناسب نبودن محصول با سلیقه شما امکان پذیر نمی باشد.
لطفا تمام توضیحات مربوط به محصول خریداری شده خود را مطالعه کنید و هرگونه ضرر و زیان مالی به جهت عدم توجه به این امر متوجه شخص شما خواهد بود.
***مارو به دوستان خودتون معرفی کنید و پیج اینستاگرام مارو جهت اطلاع از تخفیفات و طرح های تخفیفی فالوو کنید.
***در صورت تمایل می توانید رضایت یا عدم رضایت خود را از محصول خریداری شده در پیج اینستاگرام یا قسمت نظرات سایت با ما در میان بگذارید.
***پیج اینستاگرام عطر مرکزی*** atremarkazi.ir@

به منظور پرداخت هزینه در زمان تحویل واریز پیش پرداخت جهت ثبت نهایی سفارش اجباری می باشد.

 

 

 

سیاست حفظ حریم خصوصی
عطر مرکزی چگونه از اطلاعات شما حراست می‌کند؟

امروزه با گسترش جریان اطلاعات و استفاده روزمره کاربران از اینترنت و وسایل ارتباطی، حریم خصوصی کاربران به یکی از جدی‌ترین دغدغه‌ها تبدیل شده‌است. نگرانی بسیاری از مشتریان سایت عطر مرکزی، محفوظ ماندن اطلاعات شخصی هستند که ما می‌سپارند.

باید گفت ما نیز اهمیت این موضوع را درک می‌کنیم و حریم خصوصی کاربران برای ما اهمیت بسیاری دارد. در ادامه سیاست حفظ حریم خصوصی و محرمانگی اطلاعات کاربران مجموعه عطر مرکزی را ملاحظه خواهیدکرد.

چه اطلاعاتی از شما دریافت می‌شود؟

برای دریافت سفارشات و هماهنگی‌ها لازم است تا اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، تلفن همراه و ایمیل خود را در اختیار ما قراردهید. . 

همچنین هرگونه اطلاعاتی که از طرف شما به ما داده می شود نزد ما محفوظ است و به هیچ عنوان از آن‌ها سواستفاده نخواهد شد و در اختیار شخص یا سازمان ثالثی قرار نخواهد گرفت

دریافت مشخصات فردی شما نیز صرفا برای ثبت نام در سایت، هماهنگی‌های لازم برای انجام سفارشات، ارسال اعلان‌های مهم و باخبر کردن شما از رویدادها و تخفیف‌های ویژه است.

اطلاعات حساب بانکی شما به هیچ وجه درخواست و ذخیره نمی‌گردد. تمامی عملیات پرداخت و تراکنش‌ها توسط درگاه‌های پارسیان، ملت و سامان صورت می‌پذیرد و اصالت درگاه‌های بانکی و حفاظت از اطلاعات شما از جانب بانک‌های نام‌برده تضمین می‌گردد.

چگونه از اطلاعات شما محافظت می‌شود؟

بخشی از سفارشات عطر مرکزی متون حساس و محرمانه ایست که عدم افشای آن برای کارفرمایان و مشتریان بسیار اهمیت دارد.

با وجود این‌که امنیت را به صورت نسبی تعریف می‌کنند، در طراحی پلتفرم عطر مرکزی بالاترین سطوح امنیتی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری درنظر گرفته شده‌است. در زمان پردازش فایل، قیمت‌گذاری و انجام سفارشات، تمامی فایل‌ها بر روی سرورهای ایمن ما ذخیره و توسط فایروال‌های مستحکم محافظت خواهند شد.

چه استفاده ای از فایل‌ها و اطلاعات شما خواهد شد؟

چه از نظر قانونی چه از نظر اخلاقی ما موظف به صیانت از اطلاعات و پرونده‌های شما هستیم.
اطلاعات شخصی شما نیز صرفا جهت تعاملات بعدی به صورت کدگذاری‌شده نگهداری می‌شوند تا در سفارشات و مراجعات آینده بتوانید به راحتی وارد سامانه شوید و سفارش خود را ثبت نمایید.
ما هم از اسپم متنفریم و ایمیل‌ها و پیام‌های تبلیغاتی را برای کاربرانمان ارسال نخواهیم کرد.

چه کسانی به اطلاعات شما دسترسی دارند؟

کلیه همکاران ما در بخش فروش و پشیتبانی سایت موظفند نهایت تلاش خود را برای حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات مشتریان به‌کارگیرند. محرمانگی و قرارندادن این اطلاعات در اختیار دیگران یکی از شروط اولیه همکاری ما با ایشان است. (اطلاعات بیشتر: شرایط و قوانین مربوط به مترجمان)

تمامی اطلاعات شخصی شما نزد ما محفوظ خواهد ماند و در اختیار افراد یا سازمان‌های دیگری قرار نخواهد گرفت. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

به طور کلی ما موظفیم از اطلاعات مشتریان اعم از اسرار پژوهشی، حقوقی، مشخصات شخصی، فایل‌ها و … حفاظت و حراست نماییم. تمامی حقوق مادی و معنوی سفارشات انجام شده توسط ما متعلق به کاربران و کارفرمایان خواهد بود.

سایت فروشگاه عطر مرکزی دارای نماد اعتماد الکترونیکی