چگونه ماندگاری عطر را بیشتر کنیم؟ آشنایی با پاسخ این سوال به شما کمک می کند که همیشه خوشبو و جذاب به نظر برسید!

چگونه ماندگاری عطر را بیشتر کنیم؟ یکی از پرتکرارترین سوالاتی که برای عشاق عطر و ادکلن پیش می آید این است که چه راه هایی برای افزایش ماندگاری بوی عطر وجود دارد. در واقع پیدا کردن پاسخ مناسب برای این پرسش به این افراد کمک می کند که نه تنها روش مناسب استفاده از عطر و ادکلن را به خوبی یاد بگیرند، بلکه  خوش بو بودن به بخش جدایی ناپذیر از استایل آنان تبدیل شود. به همین دلیل در این مقاله  تصمیم گرفته ایم تا شما را با 10 ترفند جذاب برای افزایش ماندگاری بوی عطر آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید!

افزایش رطوبت پوست؛ ترفندی کلیدی برای ماندگاری عطر و ادکلن:

چگونه ماندگاری عطر را بیشتر کنیم؟ بسیاری از افراد هنگام پاسخ به این سوال مرطوب کردن پوست را روشی کارآمد می دانند. در واقع هر چقدر که پوست شما رطوبت و چربی بیشتری داشته باشد، ماندگاری عطر و ادکلن روی آن بیشتر خواهد شد. ولی خوب است بدانید که هنگام مرطوب کردن پوست خود حتما از کرم های مرطوب کننده بدون بو استفاده کنید. چرا که در صورت استفاده از کرم های معطر، بوی آن با رایحه عطر و ادکلن ترکیب خواهد شد و بوی خوشایندی به مشام نمی رسد.

آشنایی با راه هایی برای افزایش ماندگاری بوی عطر؛ استفاده از عطر و ادکلن پس از استحمام:

خوشبختانه این روش در میان اکثریت مردم رواج دارد. در واقع زمانی که شما به حمام میروید تمام آلودگی ها و چربی های پوست خود را از بین می برید. همین نکته به ظاهر کم اهمیت باعث می شود که پوست شما به بهترین شکل ممکن عطر و ادکلن را به خود جذب کند و برای مدت زمان طولانی تری خوشبو باشید.

پیشنهاد مطالعه  تفاوت ادکلن اصل و شرکتی

رعایت اصول مهم و کلیدی برای نگهداری از عطر و ادکلن:

وقتی صحبت از 10 ترفند جذاب برای افزایش ماندگاری بوی عطر می شود، بسیاری از افراد به دنبال راهکارهای سخت و پیچیده هستند. در حالی که تنها با رعایت نکاتی ساده می توانند به آسانی ماندگاری بوی عطر خود را دوچندان کنند. یکی از عادت های غلطی که در میان ما جا افتاده است، این است که از عطر و ادکلن های خود به عنوان دیزاین میز آرایش استفاده می کنیم. در صورتی که ممکن است میز ما کنار پنجره یا وسایل گرمایشی قرار گرفته باشد. جالب است بدانید که همین اتفاق، آسیب جدی به کیفیت ادکلن های ما می رساند. حال راهکار چیست؟ بهتر است به جای قرار دادن این دست از محصولات روی میز آرایش، جایی خنک و تاریک را انتخاب کنید. برای مثال عطر و ادکلن خود را در کمد و یا کشوهای تاریک و خنک قرار دهید. پس از امتحان کردن این ترفند متوجه خواهید شد که ماندگاری عطر و ادکلن ها افزایش قابل توجهی پیدا خواهد کرد!

معرفی راه هایی برای افزایش ماندگاری بوی عطر؛ عدم تعویض شیشه محصول:

چگونه ماندگاری عطر را بیشتر کنیم؟ پیش از ارائه جوابی در خور به این سوال نیاز است ابتدا اولویت خود هنگام خرید عطر و ادکلن را مشخص کنید. بعضی از افراد ترجیح می دهند که عطر و ادکلن هایی با شیشه جذاب و فانتزی داشته باشند. حتی اگر نتوانند همچین محصولی پیدا کنند، شیشه عطر محبوب خود را تغییر می دهند. اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید خوب است بدانید که با این اقدام، هوا به عطر شما می رسد و ماندگاری آن کاهش زیادی پیدا می کند. پس اگر اولویت شما افزایش ماندگاری ادکلن است بهتر است هیچگاه دست به تعویض شیشه آن نزنید.

پیشنهاد مطالعه  10 تا از بهترین ادکلن های زنانه مناسب فصل پاییز

اسپری کردن عطر روی لباس ممنوع:

یکی از پاسخ های مناسب برای پرسش چگونه ماندگاری عطر را بیشتر کنیم؟ این است که روی لباس خود عطر اسپری نکنید. در واقع بهتر است محصولات خوشبو کننده، بدون هیچ مانع و لایه ای به پوست شما برسد. این ترفند باعث می شود که لایه چربی موجود روی پوست با رایحه های عطر ترکیب گردد و ماندگاری محصول دوچندان شود.

10 ترفند جذاب برای افزایش ماندگاری بوی عطر؛ استفاده از عطر مطابق با فصول سال:

هنگام استفاده از عطر و ادکلن باید توجه داشته باشید که در چه فصلی از سال قرار گرفته ایم. در واقع تولیدکنندگان ادکلن ها با توجه به فصول مختلف سال اقدام به دسته بندی خاصی کرده اند. حال اگر شما به عنوان مصرف کننده، مطابق دسته بندی نامبرده عمل نکنید، تا حد زیادی ماندگاری عطر و ادکلن شما کاهش پیدا می کند.

غلظت بالا یکی از 10 ترفند جذاب برای افزایش ماندگاری بوی عطر:

غلظت عطر و ادکلن تاثیر زیادی هم در ماندگاری آن و هم در پخش بو دارد. حال اگر شما از آن دست افرادی هستید که پخش بوی زیاد برایتان اهمیت خارق العاده ای دارد بهتر است از خرید عطر و ادکلن هایی که غلظت بالایی دارند، اجتناب کنید. ولی اگر ماندگاری آن اهمیت بیشتری دارد، همین حالا اقدام به خرید عطر و ادکلن هایی کنید که غلظت بالایی دارند.

ترک عادتی غلط هنگام استفاده از عطر و ادکلن:

چگونه ماندگاری عطر را بیشتر کنیم؟ نیاز است تا برخی از عادت های غلط هنگام استفاده از ادکلن را ترک کنید تا ماندگاری آن افزایش یابد. برای نمونه بسیاری از افراد بعد از اسپری کردن عطر بر محل نبض خود، مچ دست خود را بهم می مالند. همین کار به ظاهر ساده باعث می شود تا ماده شیمیایی درون آن ترکیب شود. سپس ماندگاری محصول نیز کم تر خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه  آشنایی با صفر تا صد بهترین ادکلن های مردانه زمستانی و پاییزی

چگونه ماندگاری عطرمان را بالا ببریم

چرب کردن محل نبض یکی از 10 ترفند جذاب برای افزایش ماندگاری بوی عطر:

همانطور که در مطالب فوق گفتیم بسیاری از افراد ترجیح می دهند که در محل نبض خود از ادکلن استفاده کنند. حال چگونه ماندگاری عطر را بیشتر کنیم؟ در این شرایط اگر آنان محل نبض خود را با کرم یا وازلین چرب کنند می توانند در مدت زمان طولانی تری از بوی خوش ادکلن خود لذت ببرند.

اسپری کردن عطر با فاصله زیاد ممنوع:

هنگام ارائه پاسخ دقیق برای پرسش چگونه ماندگاری بوی عطر را زیادتر کنیم؟ باید به نحوه اسپری کردن آن نیز دقت کنید. گروهی از افراد با فاصله بسیار زیاد عطر و ادکلن را اسپری می کنند. در حال که این دست از فیگورها تنها مورد استفاده تبلیغات است. یعنی در واقعیت موجب کاهش ماندگاری می شود. پس بهتر است که حداکثر در فاصله ده سانتی متری عطر و ادکلن را اسپری کنید.